Nehnuteľnosti na bývanie

Byty, domy a pozemky na bývanie. Vyberte si z ponuky realitnej kancelárie Metropola.


Exekluzívne parcely a rodinné domy pri Piešťanoch

Ratnovce pri Pišťanoch - Rezidenčné bývanie pod lesom

Na výchdnom brehu Sĺňavy sa nachádza obec Ratnovce, ktorá vám poskytňe všetky výhody bývania na vidieku (a ešte viac) a pritom ste len 5 minút od centra Piešťan. Túžite bývať pod lesom so spústou možností na šport a relax? Kto nie. Projekt FutuRaj Ratnovce je pre vás ako stavaný.

Ratnovce: Obchod, pošta, škôlka reštaurácie a navyše množstvo príležitostí na športové vyžitie. Ak by vám to nestačilo, do centra Piešťan to budete mať len 5 minút autom, alebo 15 minút na bicykli. Autobusová zastávka je priamo pri lokalite.Túžite bývať pod lesom so spústou možností na šport a relax? Kto nie. Projekt FutuRaj Ratnovce je pre vás ako stavaný.

Horná streda pri Piešťanoch - Bývanie pri jazere

Južne od Hornej Stredy sa nachádza prekrásne jazero. Priamo na jeho brehu sa pripravujeme na výstavbu domov a bytov z ktorých jeden môže byť váš. Život pri vode, to je bývanie vo FutuRaj Horná Streda. Bývanie v krásnom prostredí je ideálne pre rodiny. Všetko potrebné pritom máte poruke. Do centra Piešťan to máte iba 10 minút.

Šport a aktivity: Ak by vám nestačilo, že z vlastnej terasy môžete skočiť priamo do jazera, ponúka okolie skvelé príležitosti na športové aktivity: korčule, bicykel, beh...Po vale je vybudovaná cyklotrasa, ktorou sa bezpečne a rýchlo dostanete ako do Piešťan, tak aj do Nového mesta nad Váhom.

V oblasti FutuRaj Horná Streda ponúkame škálu nehnuteľností, od luxusných víl pre tých najnáročnejších, až po malé byty pre jednotlivcov.


Prenájmy nehnuteľností na bývanie

1 a 2 izbové byty v Bratislave

Hlbinná ulica, Bratislava - Podunajské Biskupice, nezariadený, 3-ročná stavba, Cena od: 350 EUR. Informácie +421 (0)918 615 944


Veľký 2 izbovy byt 65 m2, spalna, kuchynsky priestor (kuchynska linka plne vybavena, chladnicka) spojeny s obyvacim priestorom, kupelna ( WC, vana, umyvadlo). Byt je na prizemi obytneho rod. domu s velkou terasou pred kuchynou i spalnou. Pristup do dvora elektrickou branou a parkovanie v krytej garazi. V tichom prostredi na zaciatku Podunajskych Biskupic 2 min od dialnice, 10 min od centra Bratislavy.

Cena: 400€ + 140€ energie a služby. Bez nároku na províziu.

Rodinné domy

Iné bývanie


Predaj nehnuteľností na bývanie


Naša realitná kancelária ponúka nové alebo nadštandardné nehnuteľnosti, ktoré boli postavené alebo zrekonštruované najneskôr pred 10 rokmi. Napíšte alebo zavolajte nám.

Realitná kancelária Metropola pôsobí v týchto mestách

Služby: Predaj, prenájom, výkup a leasing nehnuteľností

Slovensko: Bratislava, Prešov, Košice, Humenné, Medzilaborce, Nitra, Banská Bystrica, Žilina

Rakúsko: Kittsee, Berg, Edelsthal, Hainburg, Wolfsthal, Viedeň