Exkluzivita

Realitna kancelária pracuje výhradne na exkluzívnej báze a osobných vzťahoch.

Množstvo nehnuteľností, ktoré sa denne ponúkajú prostredníctvom inzercie sa nachádza v ponuke viacerých realitných kancelárii, čo neraz spôsobuje značné problémy s určením, kto sa zaslúžil o konečný prenájom alebo predaj, alebo klient navštívi nechcene jednu nehnuteľnosť aj viac razy s rôznymi realitnými maklérmi.

Väčšina realitných kancelárii totiž pracuje na tzv. nevýhradnom zastúpení, tzn. že majiteľ nehnuteľností zaplatí odmenu tomu, kto jeho nehnuteľnost skutočne sprostredkuje. Toto riešenie prináša niekoľko ťažkosti a to napríklad, že pri kontakte s viacerými realitnými kanceláriami majiteľ nehnuteľností stráca prehľad, zvyšuje sa riziko podvodov a obhliadku nehnuteľností je treba plánovať spolu s tým, čo nehnuteľnosť ponúka ako aj tým, čo o ňu ma prejavil záujem, nakoľko majiteľ väčšinou nedáva voľný prístup každej realitnej kancelárii, ktorá danú nehnuteľnosť ponúka.

Metropola pracuje výhradne na exkluzívnej báze

Znamená to, že všetky obhliadky a styk s nehnuteľnosťou prebieha výlučne prostredníctvom realitnej kancelárie METROPOLA. Majiteľ nehnuteľnosti tak má neustále prehľad o tom, čo sa s jeho nehnuteľnosťou deje, má styk len s jediným, maximálne dvoma osobami a s dôverou nám odozvdáva prístup k jeho nehnuteľnost. Keďže disponujeme priamym prístupom k väščšine našich objektov, tak vieme operatívne a rýchlo zabezpečiť obhliadku akejkoľvek nehnuteľnosti.

Obhliadky nehnuteľností

V prípade záujmu o kúpu aleb prenájom nehnuteľností (tzn. ak sa chcete stať vlastníkom alebo nájomcom) nehnuteľností, naplánujeme obhliadku vybranej nehnuteľnosti tak, aby sme sa čo najlepšie prispôsobili Vášmu času. Pracujeme výhradne na exkluzívnej báze a kľúče a prístup k ponúkanej nehnuteľnosti máme neustále k dispozícii. Kontaktujte nás tu.

Práca bez formalít a zbytočných papierov

Metropola pracuje bez formalít a zbytočných zmlúv (paperfree). Jednoduchou akceptáciou obchodných podmienok okamžite spracujeme informácie o Vašej nehnuteľnosti a zaradíme ju do našej ponuky.